Cihaz Altyapımız
Valör Optik

                                                                            SON TEKNOLOJİ

Görüşünüzün en iyi durumda olduğundan emin olmak başarınızın anahtarıdır

 

 

TESPİT

 

Optimum görsel konfor sağlamak için hastanın çerçeveleri, başının konumu ve yüzünün şekli hakkındaki bilgiler analiz edilir.

ACTIVISU yeniliğin en ileri noktasında çalışıyor ve dünyada, kullanıcının çerçevelerinin, gözlerinin ve yüzünün konumunu bir milimetrenin onda birine doğrulukla 3D rekonstrüksiyonu oluşturan ölçüm çözümleri sunan tek şirket - ödüllendirilen teknoloji bir dizi patent.

odak makinesi 2 valor optikodak makinesi 1 valor optik

 

 

 

UYGULAMA

Entegre kesim ucu sayesinde En karmaşık camları bile mükemmel kontrollü sonuçlarla keser.Estetiğin bombeli modellerde dahil ilk kez birleştiği an.

essilor mr blue2.0. valor optikjpgcihaz alt yapimiz valor optik 3

cihaz alt yapimiz valor optik 2 cihaz altyapimiz valor optik 8cihaz altyapimiz valor optik5cihaz altyapimiz valor optikcihaz altyapimiz valor optik 6

 

 

 

 

SONUÇLANDIRMA

Teknoloji ve yenilik konusunda tutkumuz hayatınızı daha kolay ve daha rahat hale getirmemize yardımcı olur. Bu bizi her zaman daha ileri gitmeye iten şeydir.

fokometre valor optik1fokometre valor optik 

En son teknoloji ve sıra dışı bireysel işçilik kombinasyonumuz lenslerimizi mümkün olan en gelişmiş hale getirerek size mümkün olan en iyi görsel netliği veriyor.

WhatsApp