KONTAKT LENSLER
Valör Optik

LENSLER SİZİN İÇİN BURADA

Kontakt lensler, görüşünü iyileştirmeye ihtiyaç duyan ve tam zamanlı gözlük takmak istemeyen hemen hemen herkes için mükemmel bir seçimdir. Pratik ve efektif çözümleri ile insanların yaşamını kolaylaştıran çeşitleri güncel reçeteniz ile birlikte kolayca satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçeneklerin bulunduğu Valör Optik’te çok sayıda farklı tip ve markalar sunuyoruz. İstediğiniz ürünü seçmek, yaşam tarzınıza ve reçetenize bağlıdır. Johnson and Jonson, Bousch Lomb, Alcon, Cooper Vision, Zeiss, Safilens, Solotica, Sophistic, Freshlook, Aq Colors, gibi birçok markaya veya türlere lensler kategorimizden göz atabilir ya da mağazamızı ziyaret ederek danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Sizin için güncel lens çeşitlerini sunmaktan mutluluk duyarız.

 İhtiyacınıza En Uygun Seçenekler

 

-Günlük ve Tek Kullanımlık Lensler

Günlük ve tek kullanımlık lensleri bir gün kullanın ve atın! Temizlemeye gerek olmayan bu lensler seyahatler için de harika! Günlük ve tek kullanımlık seçenekler saman nezlesi veya diğer alerjik reaksiyonu olan kişiler için mükemmeldir. Çünkü yeni bir ürün, her gün gözünüze daha nazik davranır.

-Aylık Lensler

Aylık lensler, bir ay boyunca her gün takılabilen ve yeniden kullanılabilen yumuşak seçeneklerdir. Oksijenin lensin içinden korneaya geçmesine izin veren, nefes alabilen maksimum konfor sağlayan malzemelerden yapılmıştır.

-Multifokal veya Çok Odaklı Lensler

Multifokal kontaktlar olarak da bilinen değişken odaklı seçenekler, çok sayıda görme tipini küçük bir lens içinde barındırır. Böylece ek olarak bir gözlüğe ihtiyaç duymadan her durumda görebilirsiniz. Değişken odaklı seçenekler, yakın görüşümüzü etkileyen bir durum olan presbiyopi ile yaşa bağlı görme değişikliklerini düzeltmek için tasarlanmışlardır.

-Renkli Kontakt Lensler

Hiç yeni bir görünüm hayal ettiniz mi? Renkli seçenekler, doğal bir şekilde parlaklık katan ışık efekti desenlerinin yanı sıra derinlik ve daha fazla netlik sağlayarak gözlerinizin doğal güzelliğini arttırır. Parlak mavilerle göz kamaştırmak, yumuşak sıcak kahverengi tonlarını tercih etmek veya buzlu grilerle etkili bakışlar istiyorsanız, tarzınızı dönüştürmeniz için Valör Optik’te her zaman sizin için bir seçenek var. Hem günlük hem de aylık renkli kontakt lensler ile bakışlarınıza yeni anlamlar kazandırabilirsiniz.

Kontakt Lens Nedir
Görme bozukluklarını düzeltmek ve bazı göz hastalıklarının tedavisi için korneanın ön yüzeyine yerleştirilen hidrofobik ince plastik parçalara...
Kontakt Lens Bakımı
KONTAKT LENS KULLANIM ve BAKIMI Riskli Bir Konu Kontakt lenslerin kullanımında bakım ve temizlik çok önemli bir faktördür. Lenslerin kullanımda...
Kontakt Lensler ve Ptosis
Kontakt Lensler ve Ptosis (Göz Kapağı Sarkması) KONTAKT LENSLER GÖZLERİNİZİ NASIL ETKİLER? Dış görünüşü ve görüş kabiliyetini etkileyen sonradan...
WhatsApp