MİRAFLEX BEBEK OPTİK GÖZLÜĞÜ FİYATLARI
Valör Optik

MİRAFLEX BEBEK VE ÇOCUK OPTİK ÇERÇEVE FİYATI VEYA MODEL BİLGİLERİ İÇİN SAĞ ALTTAKİ 7/24 WhatsApp UYGULAMAMIZA TIKLAYIN VEYA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Tel: +90 216 356 33 13

Cep / WhatsApp: +90 532 458 25 67

Miraflex Bebek ve Çocuk Optik Çerçevelerinin Özellikleri Nelerdir ?

mraflex oklu cocuk grsel

-Miraflex Gözlüklerde, çocuğunuzun güvenliğiyle ilgili olarak bütün detaylar düşünülmüştür.Esnek ve Güvenli İtalyan yapımı çerçeveleri n oluşumunda hiçbir metal parça ve aparat kullanılmamıştır. Tüm malzeme hipoallerjeniktir ve anti kansorejen renklendirme ile üretilmiş olup ense bandı beraberinde sunulmaktadır.

-Miraflex çerçeveleri, burun pedleri ve doğası gereği ortaya çıkan risklere olan ihtiyacı ortadan kaldıran anatomik olarak tasarlanmış bir köprü sunar. Elastik bant başın arkasını sarar ve herhangi bir elastik gevşeklik oluşmasını düşünerek ayarlanabilir aparat ile çerçevelerin yüzüne düzgün oturmasını sağlar.

-Miraflex ; ihtiyaç olan ürüne ulaşılabilmesi için sayısız kombinasyon sunar. Renk, model ve boyut ile, çocuğunuzun yüzüne mükemmel bir stil ve uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz. Tüm çerçeveler prizmatik mercek montajına uygun olup; rahatça , reçete değeri +/- 28 kadar diyoptrilerde sağlıklı kullanım sunmaktadır.

WhatsApp