TOMATO GLASSES ÇOCUK VE BEBEK OPTİK ÇERÇEVE MARKASI
Valör Optik

TOMATO GLASSES BEBEK VE ÇOCUK OPTİK ÇERÇEVE FİYATI VEYA MODEL BİLGİLERİ İÇİN SAĞ ALTTAKİ 7/24 WhatsApp UYGULAMAMIZA TIKLAYIN VEYA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Tel: +90 216 356 33 13

Cep / WhatsApp: +90 532 458 25 67

TOMATO bebek ve çocuk gözlükleri üretimi Güney Kore olup tüm kullanım ihtiyaçlarını karşılayan bir gözlük seçeneği sunar. TOMATO’nun başlangıç hikayesi zaten başarısının sebebini gösteriyor aslında çocuğu gözlük kullanan ve sorun yaşayan bir ebeveyn TOMATO’yu tüm dünya çocuklarına sunmaktadır.

FDA tarafından onaylanmış toksit olmayan asetat gövde ve TR90 saplardan oluşmaktadır. Bu üretim şekli gözlüğe ultra bir esneklik kazandırmaktadır.

Burun kısmında silikon ortapedik burunluklara yer verilmiş, burun pedleri yukarıya aşağıya ; öne ve geriye ayarlama imkanı ile göze yakın veya uzak ayar konforunu muhteşem bir şekilde buruna hiç baskı yapamayan oturuş düzenini yakalamıştır.

Kulak arka mesafe özel ve patentli bir tasarım ile kullanıcıya göre mesafe ayarı yapılabilme özelliğine sahiptir. Kulak uçları kulaklara hiç baskı yapmayacak şekilde özel yumuşak silikon yastıkla desteklenmiştir. Gözlüğün ağırlığı 6 ile 9 gr. arasında çok hafif bir yapıdadır.

Tüm ürünler için ense bandı tasarlanmış ve aktif günlük yaşamda enerjik çocuklarımıza gözlüğün yüzlerinde sabitlenmesine destek vermektedir.

Her bebeğin ve çocuğun yüzü , kullanılan optik cam diyoptrileri farklı olduğu için ayarlanabilir burun ve kulak arkasının muhteşem tasarımı tam çözüm olmaktadır. Bu ayarlanabilir kısımlara ait değişebilen yedek parçalar hazırlanmış olan özel bir kit kutusunda gözlükle beraber kullanıcıya ücretsiz olarak verilmektedir. 0 ila 15 yaş aralığında bedenlerde üretim aralığına sahip geniş bir ürün çeşitliliği de mevcuttur.

WhatsApp