Hoya Progressive Tek Odaklı Cam Fiyatları
Camlar

Hoya Tek Odaklı ve Progressive Gözlük Camları Fiyatları Veya Bilgileri İçin Sağ Alttaki 7/24  WhatsApp Uygulamamıza Tıklayın Veya Bizimle İletişime Geçin.

Tel: +90 216 356 33 13

Cep / WhatsApp: +90 532 458 25 67

hoya

Hoya Kabushiki-gaisha Japonya merkezli bir optik imalat şirketidir.Şirket 1 Kasım 1941 tarihinde kurulmuş olup sağlık pazarı,tıbbi fotonik lazerler, fotoğraf filtreleri ve yazılımlar için wavefront teknolojisi kullanılan cam mıknatıslı bellek diskleri, kontakt lensler ve gözlük lensleri üretmektedir. Şirketin merkezi Tokyo'nun Shinjuku semtinde yer almaktadır.Valör Optik sektörel işbirliğiyle ürünlerinin ve hizmetlerinin temsilciliğiyle yetkilidir.

progressive cam fiyati progresif gzlk fiyati

Valör Optik 38 yıllık Sağlık sektörü tecrübesi, bünyesindeki eğitimli ve deneyimli optisyenleri ile, İstanbul il sınırları içerisindeki kullanıcılara istedikleri adreste yüz yüze progresif ve Tek Odaklı gözlük camları ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ilgili:hoya cam fiyatları,hoya progresif cam fiyatları,hoya cam fiyat listesi 2022/2023,hoya multifokal cam fiyatı,hoya bifokal cam fiyatları,hoya bilgisayar camı fiyatları

hoya mavi ışık camı fiyatları,hoya cam çeşitleri.

WhatsApp