Kişiye Özel Üretim Camlar
Progresif ve Tek Odaklı Camlar

SADECE KİŞİYE ÖZEL

Kullanıcıya daha iyi, konforlu bir görüş sağlayabilmek için kişiye ve reçeteye özel doğru çerçeve ve ölçüm parametreleriyle ihtiyaca yönelik en ideal, sağlıklı optik tasarımını oluşturmaktır. Yüzümüzdeki ve gözlerimizde ki oranlar kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Refraksiyon ve merkezleme ile objektij ölçümler, çerçeve ölçümü, cam materyali, kaplamalar ve renklendirme gibi tüm özellikler netliğe kavuşturularak kişisel cam tasarımı tamamlanmaktadır.

kisiye ozel uretim camlar

Kişiselleştirilmiş camlar nedir? 

Kişiselleştirilmiş gözlük camları ile standart gözlük camlarını ayıran özellikler kişisel tasarlanmış gözlük camlarında gözün ve çerçevenin büyüklüğü, şekli, ölçülere ve ihtiyaca yönelik tamamen reçeteye özel üretilen çok daha konforlu, keskin, berrak ve yüksek kontrastlı bir görüş sunmaktadır.

Nasıl çalışır? 

Kişiselleştirilmiş camlar kullanıcının yaşam biçimine, çerçevesine, baş ve göz hareketlerine, kafa şekli ve boyutuna, iki göz arası mesafesine, göz bebeği ve çerçeve arasında ki mesafeye, odak noktasına ve bunun gibi birçok parametrelerle tamamen göz anatomisine göre özel ölçüm cihazlarıyla kişisel ölçümler alınarak tasarlanır ve üretilir. Bu sayede son derece kişiselleştirilmiş her gözün ve kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre estetik, sağlıklı ve konforlu kullanım elde edilmiş olacaktır. 

WhatsApp